Twoja Energetyka

Jesteśmy dynamiczną firmą, która realizuje prace z zakresu energetycznego na terenie Trójmiasta i okolic. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Naszym głównym obszarem działań jest budowa, wykonywanie napraw i modernizacja instalacji elektrycznych i energetycznych w obiektach osób prywatnych. Jednak nasza wiedza i doświadczenie wykorzystywana jest coraz częściej wsród klientów przemysłowych czy instutucji publicznych.

Twoja Energetyka

Klient indywidualny

Naszym klientom indywidualnym oferujemy szereg kompleksowych usług elektrycznych oraz energetycznych w zakresie naprawy, modernizacji oraz budowy kompletnych instalacji. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy także Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i wyposażymy w nowoczesne, oszczędne urządzenia.

Elektroenergetyka

 • Profesjonalne wykonanie nowych instalacji elektrycznych
 • Wymianę lub modernizacje istniejących instalacji elektrycznych. Dostosowujemy istniejące instalacje do  obowiązujących przepisów.
 • Wykonanie weryfikacji stanu technicznego pracujących instalacji. W ramach tej weryfikacji oferujemy pełen zakres badań ochronnych instalacji
 • Usuwamy awarie instalacji elektrycznych

Energetyka

 • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania ogrzewania twojego domu
 • Dobór nowoczesnych i energooszczędnych kondensacyjnych kotłów grzewczych oraz urządzeń bazujących na odnawialnych źródłach ciepła (pomp ciepła, kolektorów słonecznych)
 • Oferujemy wymianę starych kotłów grzewczych na nowe. Jako partner handlowy firmy Buderus gwarantujemy najnowsze rozwiązania w zakresie ciepłownictwa
 • Wykonujemy nowe instalacje CO we wszystkich istniejących technologiach
 • Wykonujemy nowe oraz modernizujemy istniejące instalacje gazowe, wodne, kanalizacyjne
 • Wykonujemy przeglądy instalacji gazowych

Klient przemysłowy

Nasze usługi kierujemy także do instytucji publicznych, przedsiębiorstw przemysłowych oraz innych podmiotów gospodarczych. Wykonujemy prace związane z budową kotłowni, budową i modernizacją instalacji CO, elektrycznych oraz wod-kan. Posiadamy doświadczenie poparte realizacjami na terenie województwa Pomorskiego.

Energetyka

 • Budowę nowych kotłowni przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie ciepłownictwa 
 • Wykonywanie nowych oraz modernizacje istniejących instalacji CO
 • Realizujemy inwestycje w oparciu o zasadę zaprojektuj i wykonaj

Sprawdź nasze referencje

Buderus Top Partner

W marcu 2019 roku w Straszynie otworzyliśmy salon firmowy dedykowany nowoczesnym systemom grzewczym. Salon jest znakomicie położony – przy głównej trasie na Starogard Gdański, a obszerny parking pozwala na wygodny dojazd pod sam obiekt.

Na miejscu można zapoznać się z pełną paletą, proponowanych przez nas, systemów grzewczych, które wykonujemy na bazie urządzeń firmy Buderus. W salonie wyeksponowaliśmy kondensacyjne kotły grzewcze – mogące najbardziej zainteresować posiadaczy samodzielnych mieszkań i domów jednorodzinnych. Prezentujemy także pompy ciepła, przykładowe egzemplarze osprzętu – grupy pompowe, a także grzejniki. W ofercie firmy Buderus znajdują się też urządzenia związane z techniką słoneczną – kolektory słoneczne. Nasz klient otrzyma szczegółową, profesjonalną informację a także katalog interesujących go rozwiązań.

83-010 Straszyn
ul. Starogardzka 45

straszyn@twojaenergetyka.pl
727 003 923

Twoja Energetyka

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. Służymy pomocą zarówno klientom indywidualnym jak i przemysłowym. Preferujemy kontakt poprzez formularz kontaktowy. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Państwu jak najszybciej.

Dane kontaktowe

Twoja Energetyka
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

80-010 Straszyn
Starogardzka 45

NIP 9571098847
REGON 368601869

+48 727 003 923
biuro@twojaenergetyka.pl

  Formularz kontaktowy  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]